Hizmetlerimiz

KARA TAŞIMACILIĞI

Çözen Nakliyat sektördeki 35 yıllık tecrübesi ile başta Ege, Marmara ve İç Anadolu Bölgeleri olmak üzere Tüm Türkiye’ye kara yolu ile lojistik hizmeti vermektedir. 

KURU YÜK TAŞIMACILIĞI

Truck1Çözen Nakliyat yurt içi taşımacılığında gerek öz malları, gerek sözleşmeli araçları ile Türkiye’nin her noktasına lojistik hizmeti sağlamaktadır. Her yük için farklı taşarım ve yeterli araç sağlayan Çözen Nakliyat tecrübeli ve dinamik kadrosu ile amaçladığı tek şey müşteri memnuniyetidir. Hızlı, güvenilir ve yüksek coğrafi konum bilgisiyle lojistik alanının önde gelen isimlerindendir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

containerensonÇözen Nakliyat tecrübeli personelleri ile gerek 20/30/40/45 lik konteynerlara uygun kilit dorselerle gerekse konteynerları boşaltıp kuru yük taşımacılığındaki gücünü kullanarak her türlü ihtiyaca uygun çözümler üretip konteyner taşımacılığında yurt içi hizmet vermektedir.

LOWBED TAŞIMACILIĞI

LowbedTonlarca ağırlığı bulunan yükler lowbed taşımacılığı ile taşınırlar. Bu alanda Çözen Nakliyat müşteri memnuniyetiyle beraber her yük için Türkiye’nin her noktasına profesyonel anlamda bu taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Lowbed ihtiyacınızda da Tüm Sorumluluğu Alıyoruz!